​Equip | Team​

RESPONSABLE DE L'ESTUDI

 

MERITXELL INARAJA I GENÍS                                  Arquitecta (ETSAB 1994)   

 

 

EQUIP D'ARQUITECTURA

​​

​LAURA BIGAS I MONTANER                                   Arquitecta (ETSAB 2003)                 ​ 

​AMÀLIA CASALS I GIL                      ​                      Arquitecta (ETSAB 2005)

 

LAURA COLL I SERRAT                                            Arquitecta (ETSAB 2004)

JOSEP MARIA CUBÍ I SURINYACH                           Arquitecte (LA SALLE 2011)

ESTER SERRADELL I BUHIGAS                                  Arquitecta (ETSAV 2017)

                                                            

        ​      

COL·LABORADORS​​

 

​COL·LABORACIONS AMB ARQUITECTES

  •     BAAS ARQUITECTURA

  •     COLOMER-RIFÀ, S.L.P.

  •     GAMMARQUITECTURA, S.L.P

  •     ESTUDI D'ARQUITECTURA FERNÁNDEZ & DOMINGO, S.L.P.

  •     JORDI GARCÉS

  •     SANDRA GIBERT

  •     ALBERT NEBOT

  •     ENRIC TORNÉ

  •     CARME VERNIS

 

APARELLADORS

  •     MIQUEL ÀNGEL AGUILÓ

  •     FERRAN AUGUET I BUFIAS

  •     BENEDICTO GESTIÓ DE PROJECTES, S.L.P

  •     FERNANDO BENEDICTO

  •     CRISTINA BOU I PALANQUES

  •     CIUDAD-HERNANSANZ, S.L.

  •     JORDI COLL I SANTANACH

  •     LLIBERT ESTANYOL

  •     MIQUELA FONTANET

  •     FRANCESC GIBERT GENÍS

  •     ÁNGEL GIL CONTROL Y GESTIÓN DE OBRAS Y PROYECTOS, S.L.P

  •     JORDI LLEAL I GIRALT

  •     MIGUEL ÁNGEL MARTÍN

  •     NOVOTEC CONSULTORES, S.A.

  •     JORDI PUIG I TALARN

  •     TONI RODÓN I BELLALTA

  •     JOSEP TORNAFOCH

 

ÀREA D'ESTRUCTURES

  •    CIMEX, S.A.

  •    DSM ARQUITECTES

  •    ESKUBI-TURRÓ, ARQUITECTES, S.L.P

  •    SANDRA GIBERT (ARQUITECTA)

  •    RAFAEL SOTO (ARQUITECTE)

 

ÀREA D'INSTAL·LACIONS

  •     AIA SALAZAR-NAVARRO ARQUITECTES. INSTAL·LACIONS ARQUITECTÒNIQUES, S.L.

  •     CABALLÉ I ASSOCIATS ENGINYERS, S.L.

  •     CIMEX, S.A.

  •     I2A ENGINYERIA ACÚSTICA I ÀUDIOVISUAL, S.L.

  •     TERESA JUNYENT (ARQUITECTA)

  •     TEYLE, TÉCNICA Y LEGALIZACIÓN, S.L.

 

AMIDAMENTS I PRESSUPOSTS

  •     ÁNGEL GIL CONTROL Y GESTIÓN DE OBRAS Y PROYECTOS, S.L.P

  •     CIMEX, S.A.

  •     FP+ASAU FERRAN PELEGRINA I ASSOCIATS. SERVEIS D'ARQUITECTURA I URBANISME, S.L.

  •     TONI RODÓN I BELLALTA (ARQUITECTE TÈCNIC)

 

PATRIMONI

  •     ÀTICS, S.L. GESTIÓ I DIFUSIÓ DEL PATRIMONI ARQUEOLÒGIC I HISTÒRIC

  •     GAMARRA & GARCIA, CONSERVACIÓ I RESTAURACIÓ S.L.

  •     PATRIMONI 2.0 CONSULTORS, S.L. Màrius Vendrell (UB)

  •     PICAT PATRIMONI, S.L.

  •     VECLUS HERITAGE

 

FOTOGRAFIA

  •     ADRIÀ GOULA PHOTO

  •     FOTOGRAFIES D'ARQUITECTURA WENZEL

  •     LOURDES JANSANA, FOTO D'ARQUITECTURA

  •     MANUEL MEDIR

HAN TREBALLAT AMB NOSALTRES

 

DAVID ALEGRET  /  ALBERT BARRIS  / ALEIX BIETO  /  CRISTINA BOU  /  NEUS CLOTET  /  OIHANA CUESTA  /  FLAVIA DALL'ASTA  / 

XÈNIA ESTRADA  /  JAUME  FALGUERA  /  NÚRIA  GARCIA  /  ALICIA  GIMÉNEZ  /  ANTONIO  GIMÉNEZ  /  MÍRIAM  GONZÁLEZ  / ALBERT MANUBENS  /  RYAN MINGO  /  ALEIX NAUDÓ  /  ELENA NAVARRO  /  PAULA OLIVER  /  ROGER PARAREDA /  PAULA POBLET  /  DOMENICO PIEMONTE  /  BEATRIZ PORTAVELLA  /  ESTHER  ROSELLÓ  /  MARTA  RUIZ  /  EDUARD RUSIÑOL  /  EDUARD SELVA  /  CLARA  TERRADELLAS  /  ARNAU TIÑENA  /  ALBA VERDERA  /  PAU VILAR

 

 

 

             

 

 

                     ​       

 

 

 

 

LOGO NOM PETIT.png